Mina

Ekspresy do kawy

Stwórz własny styl. Zaprojektuj swoją kawę!

Moc inżynieryjnej precyzji w unikalnym ekspresie do kawy, z własnym charakterem. To było nasze wyzwanie.

Yellow BlackBoard White Glass Wood-Veneer Dark-Oak Oak Venice-wood Coffeerama Country-Blue Country-Green

Cyfrowa regulacja przepływu

Nikt nigdy nie używał tak precyzyjnego parametru ekstrakcji przepływu wody - poza nami, oczywiście. Dajemy Ci szansę na stworzenie najlepszego profilu przepływu dla idealnej ekstrakcji i doskonałego espresso. Let’s rock your coffee!

Mina
Mina

Wydajność

Przy ponad osiemdziesięciu obrotach na sekundę, nasz ekskluzywny przepływomierz zapewnia idealną porcję kawy w filiżance. Bardzo precyzyjna kontrola ilości wody „kropla po kropli” - ponieważ precyzja jest naszym obowiązkiem.

Mina
Mina

Tak jak lubisz

Twój ekspres do kawy Mina jest dostępny w różnych kombinacjach. Szkło lub drewno, mat lub połysk. Wyraź siebie I wybierz swoje ulubione materiały i kolory.

Mina
Mina

W twoich rękach

Dzięki aplikacji Mina's App możesz dostosować espresso do swoich upodobań. Specjalna aplikacja zaprojektowana do ustawiania i kontrolowania wszystkich parametrów jest prostym i intuicyjnym narzędziem, które umożliwia tworzenie różnych profili dla różnych kaw i aromatów, bezpośrednio z poziomu urządzenia.

SPECYFIKACJE TECHNICZNE

Wymiary (szer. x wys. x gł.)
385 x 385 x 410 mm

Waga
33 kg

Moc przyłączeniowa
230/240 V 1 Ph, 115 V 1 Ph - 50/60 Hz

Pojemność bojlera
3 l

Pojemność grup zaparzających
0,5 l

Dozownik wrzątku
included

Stałe podłączenie wody
included

dc System

Mina pozwala na korzystanie z technologii systemu DC. Przygotowanie doskonałego espresso nigdy nie było łatwiejsze. GCS, MCS, OCS to unikalne rozwiązania, dające każdemu użytkownikowi możliwość aby stworzyć idealne espresso w najprostszy sposób.

DC System

Potrzebujesz więcej informacji – napisz do nas


Akceptuję warunki Polityki prywatności