Studio

Ekspresy do kawy

Overview

Kompaktowy, dokładny, wydajny. Nowe Studio to ekspres do kawy z profesjonalną duszą i domowym nastawieniem: doskonale sprawdza się w domu, w biurze lub w małych sklepach. Odkryj nowe Studio: przyjemność tworzenia doskonałego espresso.

Blaze Red Dark Ice Blue Mint Green Moon Grey Stainless Steel White Navyblue

Be your own barista

Łatwość użycia, stabilność termiczna i spójność działania sprawiają, że Studio stanie się idealnym ekspresem do kawy do profesjonalnych eksperymentów kawowych. Cyfrowy wyświetlacz kontrolujący wszystkie parametry, włącznik czasowy, program automatycznego czyszczenia: to tylko niektóre z nowych funkcji, które mogą pomóc Ci stać się wspaniałym domowym baristą.

Studio
Studio

Latte art

Studio zostało wyposażone w tę samą dyszę parową, którą standardowo umieszczamy na wszystkich profesjonalnych maszynach Dalla Corte: potężne narzędzie zdolne do stopniowania optymalnego spieniania, dla idealnego cappuccino.

Studio
Studio

PERSONALIZACJA

Twoje espresso jest zgodne z twoim stylem. Studio może być dostosowane do indywidualnych potrzeb, wybierz jedną z wielu możliwości z palety RAL. Ekspres do kawy, który jest w stanie dostosować się do Twojej osobowości, przestrzeni i stylu życia.

Studio

SPECYFIKACJE TECHNICZNE

Wymiary (szer. x wys. x gł.)
321 x 390,4 x 400 mm

Waga
27,5 kg

Maksymalny pobór mocy
1970 kW

Moc przyłączeniowa
230/240 V 50-60 Hz

Pojemność bojlera
1,5 l

Pojemność grup zaparzających
0,5 l

Zbiornik na wodę
4 l

Stałe podłączenie wody

Zegar
dołączone

Frontal light
dołączone

Potrzebujesz więcej informacji – napisz do nas


Akceptuję warunki Polityki prywatności